O mnie

Mariusz Bober (ur. 1965) – ekonomista, absolwent warszawskiej SGH, wszechstronny i skuteczny menadżer.

Ma ponad 20-letnie doświadczenie w dużych grupach kapitałowych takich jak KGHM Polska Miedź, Grupa Azoty, oraz w małych i średnich firmach na stanowiskach prezesa, członka zarządu lub dyrektora finansowego.

Ma kompetencje i doświadczenie w planowaniu oraz efektywnej realizacji rozlicznych projektów – od start-upów po duże i skomplikowane projekty inwestycyjne czy infrastrukturalne. Opracowywał i ze skutkiem wdrażał strategie, biznesplany, programy restrukturyzacji.

Do swoich kluczowych sukcesów zalicza restrukturyzację Walcowni Metali Łabędy SA w Gliwicach, transformację funduszu inwestycyjnego w stale rosnącą firmę produkcyjną – KGHM Ecoren, skuteczny zakup od Skarbu Państwa firmy Centrozłom Wrocław, opracowanie i realizację programu restrukturyzacji spółki SUPRA Agrochemia, skuteczne wdrożenie decyzji o produkcji grafenu w Grupie Azoty.

Posiada bogate doświadczenie w negocjacjach – zarówno stricte biznesowych, jak i ze związkami zawodowymi czy organizacjami społecznymi.

Interesuje się piłką nożną, zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Był przewodniczącym rady nadzorczej „Zagłębie” Lubin. Swoje umiejętności i doświadczenie wykorzystywał także we współpracy z organizacjami z trzeciego sektora.

Więcej o mnie

pobierz CV

Więcej o mnie

 

pobierz zdjęcie